Doprava ZDARMA nad 1500 Kč!

FRÍÍÍZZO

Nejlepší letní drink

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

77170
177170
Bílé foto
77 Kč

Frííízzo je svěží, lehké, zábavné a náramně pitelné bílé víno, které pobaví. Jemné perlení a muškátové aroma a svěžest v chuti jsou ideální vlastnosti vína pro každou párty, odpočinek po náročném dni, nebo jen posezení s přáteli. Praktické balení v plechovce Vám umožní si své oblíbené Frííízzo vychutnat i na cestách.

Kód: 369
Rosé foto (1)
Frííízzo rosé 0,25l
Skladem (>6 ks)
77 Kč

Frííízzo rosé je růžové víno s ovocnými tóny z jahod a brusinek. V chuti jako první vystupují lesní plody, které jsou v dochuti doplněny pomerančovou kůrou. Hodí se k sýrům i k tmavému grilovanému masu, ale je vhodné i ke kombinaci s mátou a ledem, jako lehký drink. Praktické balení v plechovce Vám umožní si své oblíbené Frííízzo vychutnat i na cestách.

Kód: 362
EXP1
170 Kč

Svěží, lehké, zábavné a náramně pitelné víno, které pobaví. Jemné perlení a muškátové aroma a svěžest v chuti jsou ideální vlastnosti vína pro každou párty, odpočinek po náročném dni, nebo jen posezení s přáteli.

Kód: 212
EXP2
170 Kč

Frííízzo rosé je růžové víno s ovocnými tóny z jahod a brusinek. V chuti jako první vystupují lesní plody, které jsou v dochuti doplněny pomerančovou kůrou. Hodí se k sýrům i k tmavému grilovanému masu, ale je vhodné i ke kombinaci s mátou a ledem, jako lehký drink.

Kód: 93